pelerynka do komunii

Pelerynka do komunii to dopełnienie stroju do I Komunii świętej. Nasze pelerynki do komunii wykonane na szydełku, to doskonały pomysł na dodatek do sukienki, szczególnie w chłodniejszy dzień.

Urocza pelerynka jako uzupełnienie stroju do
I Komunii Świętej.
Pelerynka wykonana na szydełku z cienkiej włóczki akrylowej nie tylko ozdobi, ale również ogrzeje w chłodne majowe dni. Liczne pompony...
Pelerynka wykonana na szydełku z cienkiej włóczki akrylowej.
Idealna jako dodatek
do I Komunii Świętej.
Pelerynka nie tylko ozdobi, ale przede wszystkim ogrzeje w chłodne majowe dni.
Przeurocza pelerynka do
I Komunii Świętej. Pelerynka wykonana na szydełku z cienkiej włóczki akrylowej - bardzo ciepła, idealna na chłodniejsze dni.
Przeurocza pelerynka do Komunii Świętej. Pelerynka wykonana na szydełku z grubej włóczki akrylowej - bardzo ciepła, idealna na chłodniejsze dni.
Urocza pelerynka do Komunii Świetej uszyta ze śnieżnobiałego polaru.
Ozdobiona szydełkową koronką oraz szydełkowymi aplikacjami.
Wyjątowo ciepła i urocza.
Urocza pelerynka do
Komunii Świętej uszyta ze śnieżnobiałego polaru.
Ozdobiona szydełkową koronką oraz szydełkowymi aplikacjami -motywy kwiatowe z przodu i z tyłu pelerynki wraz z listkami.
Zdjęcia oraz projekty zamieszczone na stronie www.papetko.pl są naszego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub części bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz 83, sprost.Dz.U. 94 nr 43, poz 170.
Projekt i realizacja Arena Internet