Galeria
Galeria Sweterki, czapeczki,buciki, pelerynki, sukieneczki, kocyki, pojedynczo i całe komplety do chrztu i nie tylko dla naszych... zobacz całą galerię »
Galeria Pelerynki, stroiki, wianuszki, torebki - a wszystko wykonane ręcznie na szydełku dla dziewczynek do I Komunii Św. . zobacz całą galerię »
Galeria Buciki do chrztu które proponujemy to małe arcydzieła. Urok bucików na szydełku jest niezaprzeczalny. Dlatego polecam... zobacz całą galerię »
Galeria Kolorowo ubrane dzieci są jak kolorowe marzenia. Przynoszą radość wszystkim i zmieniają szare życie dorosłych. zobacz całą galerię »
Galeria Torebki, szale, kartki - i inne nie tylko dla dzieci zobacz całą galerię »
Galeria Nasze dzieciaczki będą na pewno przepięknie wyglądać w nie tylko sympatycznych ciepłych kolorach. zobacz całą galerię »
« wróć do Strona główna
Zdjęcia oraz projekty zamieszczone na stronie www.papetko.pl są naszego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub części bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz 83, sprost.Dz.U. 94 nr 43, poz 170.
Projekt i realizacja Arena Internet