koce i kocyki

Kocyk na chrzest z polaru lub włóczki akrylowej to idealne okrycie dla dziecka. Kocyk na szydełku jest mięciutki i miły w dotyku. Nasze koce i kocyki doskonałe sprawdzają się zarówno podczas chrztu jak i spaceru w chłodniejsze dni.

Połączenie śnieżnobiałego polaru z delikatną szydełkową koronką z cienkiej wóczki akrylowej. Sam zachęca, aby otulić nim naszego malucha. Idealny na chodniejsze dni, a szególnie podczas chrztu w chłodnym kościele.

Ciepły kocyk wykończony szydełkowa koronką, i kolorowym sznureczkiem.

Na Państwa życzenie może to być sznureczek kolorem pasującym np. do wózka, lub może bardziej ...

Ekstra gruby koc wykonany na szydełku z podwójnej włóczki akrylowej. Jego zwarta struktura gwarantuje maluchowi ciepło.
W swojej prostocie bardzo eleganki nie tylko na uroczystość chrztu.
Śnieżnobiały kocyk wykonany na szydełku z cienkiego akrylu, idealnie nadaje się do otulenia naszego malucha nie tylko w chłodnym kościele podczas ceremonii chrztu, ale i podczas spaceru w chłodniejsze dni.
Kocyk wykonany na szydełku z grubszej włóczki akrylowej. Mięciutki i przyjany w dotyku. Kocyk dobrze spełniający swoją rolę. Idealny do otulenia naszego malucha podczas snu nie tylko na spacerze.
Zdjęcia oraz projekty zamieszczone na stronie www.papetko.pl są naszego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub części bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz 83, sprost.Dz.U. 94 nr 43, poz 170.
Projekt i realizacja Arena Internet