czapeczki, opaski

Nasze czapeczki i opaski to doskonały wybór jeśli chodzi o nakrycie głowy na chrzest. Czapeczka do chrztu będzie też pasowała na inne okazje. Czapeczka na szydełku to doskonały wybór dla dziewczynki i chłopca.

Opaska idealnie spisuje się jako dekoracja zamiast kapelusika w gorące letnie dni. Wykonana z cienkiej włóczki akrylowej, ozdobiona motywem pasującym do innych prac z kolekcji ŚNIEŻYNKA Uroczy dodatek do ubranka do chzrtu dla dziewczynki.
Na ciepłe dni jako dodatek do ubranka na chrzest proponuję uroczą opaskę na główkę wykonana z włóczki bawełnianej lub akrylowej. Na zamówienie możliwość wykonania opaski w innej kolorystyce.
To delikatny ażurowy wzór czapeczki do chrztu, z kompletu Kamila. Wykonana z cienkiej włóczki bawełnianej, zawiązywana pod szyją.
To delikatny ażurowy wzór szydełkowy, ozdobiony drobnym kwiatuszkiem. Rondo dopasowane tak, by nie zasłaniało oczek dziewczynki. Idealnie komponuje się z innymi pracami z kolekcji ŚNIEŻYNKA.
Uroczy kapelusik do chrztu wykonany został z cienkiej włóczki bawełnianej,
z delikatnym ażurowym kwiatowym wzorem....
To wspaniała propozycja dla chłopca. Dwa guziczki wykonane z włóczki i połączone sznureczkiem w bardzo męski sposób dekorują czapeczkę do chrztu.
Uroczy i delikatny daszek dodaje czapeczce ...
Z cieniutkiej włóczki akrylowej storzyliśmy wspaniałe nakrycie główki dla małego przystojniaczka. Berecik pasuje do każdego ubranka do chrztu dla chłopca, nie tylko z kolekcji Gniewko....
Czapeczka do chrztu zaprojektowana w kształcie beretu, ozdobiona kolorowymi motywami.
Do czapeczki dopasowałam buciki do chrztu, wszystko wykonane z włóczki akrylowej
Zdjęcia oraz projekty zamieszczone na stronie www.papetko.pl są naszego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub części bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz 83, sprost.Dz.U. 94 nr 43, poz 170.
Projekt i realizacja Arena Internet